فهرست ناوبری برگه ها
فهرست ناوبری دسته ها
چاپ این مطلب

کاهش شدید قدرت خرید مردم ، قیمت کفش را گران نشان می دهد !

قیمت کفش بالا نیست!

علی لشگری عضو هیات رئیسه جامعه صنعت کفش ایران در رابطه با قیمت کفش به گسترش نیوز می گوید: کفش تنوع و کاربرد‌های متفاوتی دارد و همین موضوع مزید بر علت شده تارنج قیمتی متفاوتی نیز داشتته باشد. به عنوان مثال کفش اسپرت با کفش مجلسی نرخ و جنس متفاوتی دارد.
۵۰هزار واحد توزیعی کفش در ایران

لشگری با اشاره به اینکه هر فرد با هر سلیقه‌ای می‌تواند در سراسر کشور کفش مورد دلخواه خود را خریداری کند، اضافه کرد: نکته حائز اهمیت آنکه هر فرد با هر سلیقه‌ای می‌تواند در سراسر کشور کفش مورد دلخواه خود را خریداری کند به همین دلیل ۵۰ هزار واحد توزیع کفش در سراسر کشور وجود دارد که از تنوع بالایی برخوردار بوده و متناسب با تمامی سلیقه هاست.

عضو هیات رئیسه جامعه صنعتگران کفش ایران افزود: کفش گران نشده و مواد اولیه تابعی از نوسان نرخ ارز است همچنین تورم موجود در کشور موجب کاهش قدرت خرید مردم شده است.

وی ادامه داد: تغییر نرخ دلار و کاهش ارزش ریال در برابر دلار منجر به کاهش شدیدی قدرت خرید شده است و نتیجه این مسئله موجب شده تا کفش را بلاتر از آنچه که هست بدانیم.

لشگری اضافه کرد: نرخ مواداولیه، انرژی و نیروی کار (دستمزد ها) همگی دست به‌دست یکدیگر داده‌اند تا نرخ تمام شده کفش نسبت به گذشته بالا رود. در این حالت مردم احساس می‌کنند قدرت خرید ندارند.

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.