فهرست ناوبری برگه ها
فهرست ناوبری دسته ها
چاپ این مطلب

تبلیغات در سایت صنعت کفش

Advertise

تبلیغات در سایت صنعت کفش

چرا صنعت کفش؟

سایتwww.sanatekafsh.com  براساس آمار ، از پربیینده ترین سایتهای صنفی – صنعتی در زمینه کفش و چرم است و با توجه به ماهیت خود توانسته است مخاطبان و زیادی را جذب کند.
بازدیدکنندگان این سایت ، جامعه ی گسترده ای از کاربران ایران و خارج از کشور ، در زمینه های مرتبط هستند که بخش اعظم آنها در این زمینه صاحبنظر می‌باشند. برخی از مخاطبین ممکن است خواننده ی یک وبلاگ با موضوع خبری، سیاسی، صنعتی ، اجتماعی ، هنری، علمی یا غیره باشند و با توجه به حجم بالا و تنوع موضوعی صفحاتِ سایت صنعت کفش ، گسترۀ زیادی از کاربران با سلایق، جنسیت، سن و تحصیلات و شغلهای مختلف هر روز به این سایت سر زده و مطالب و تصاویر را مطالعه و مشاهده می کنند. چنین جامعه ای میتواند فضای مناسبی برای بسیاری از شرکتها ، تاجران و صاحبان مشاغل جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدمات ایشان باشد.
سایت صنعت کفش با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ، خدمات و معرفی وب سایتهای کفش و چرم و صنایع مرتبط نموده است.

مزیت استفاده از خدمات تبلیغاتی در این سایت ، پر مخاطب بودنِ آن ، قیمت مناسب آن و تعداد دفعات نمایش میباشد.

چگونگی نمایش آگهی در سایت صنعت کفش

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در اندازه های مختلف (۱۲۵×۱۲۵ – ۴۶۸×۶۰ – ۷۲۸×۹۰)  به صورت متحرک و ثابت طراحی می شود و بر اساس درخواست شما در مکان های مختلف سایت نمایش داده می شود.

نحوه سفارش آگهی

جهت سفارش آگهی کافیست با توجه سایز و مشخصات تبلیغاتی مد نظرتان طبق جدول زیر ، مبلغ آن را به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را به ایمیل atmm110@yahoo.com ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما طراحی و درج خواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با تلفنهای ۸۸۹۰۱۳۵۵ – ۸۸۸۰۵۶۶۶ – ۰۹۱۲۳۳۸۷۷۶۵ (خانم عوض زاده) و یا ایمیل hevazzadeh@yahoo.com تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه پرداخت وجه

واریز نقدی :

پس از انتخاب کلاس تبلیغات ، مبلغ آنرا به شماره حساب ۱-۸۸۶۶۱-۸۰۰۰-۳۰۷ بانک پاسارگاد ، به نام سید حسین موسوی واریز نمایید و تاریخ ، کد شعبه، میزان مبلغ واریز شده و شماره سند (فیش واریزی) را به ایمیل   atmm110@yahoo.com ارسال نمایید.

واریز اینترنتی (ساتنا یا پایا) :

شماره شبا  IR98 0570 0307 8000 0088 6610 01  و مشخصات کامل واریزی و نام واریزکننده را به ایمیل   atmm110@yahoo.com  ارسال نمایید.

واریز از طریق کارت های عضو شتاب :

همچنین می‌توانید مبلغ آگهی را از طریق شماره کارت    ۵۰۲۲ ۲۹۱۰ ۱۸۰۵ ۵۴۹۹بانک پاسارگاد به نام سید حسین موسوی واریز نمایید و تاریخ واریز ، میزان مبلغ واریز شده و شماره کارت واریز کننده  را به ایمیل   atmm110@yahoo.com ارسال نمایید. توجه کنید مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس از واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ ، شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

  • درصورت تغییر در ماهیت سایتِ آگهی دهنده (مانند هدایت بازدیدکننده به یک سایت دیگر بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء  استفاده از تبلیغات در سایت صنعت کفش باشد) در زمان نمایش آگهی ، نمایش آگهی بلافاصله قطع خواهد شد.
  • هر آگهی تبلیغاتی ، میتوانند فقط حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کردنِ کاربر روی بنر ، سایت شرکت شما فعال می شود .
  • مسئولیت شعارهای تبلیغاتی ، محتویات سایتِ لینک شده روی بنر ، تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت صنعت کفش ، در پذیرش آگهی تبلیغاتی ، مختار است.
  • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
  • طراحی بنرهای تبلیغاتی ، تابع توافق طرفین می باشد.
  • در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) ، آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
  • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.
  • وجه واریزی ، پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در  هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.
  • مشکلات فنی سایتِ آگهی دهنده مسئولیتی برای سایت جامعه صنعت کفش نخواهد داشت.
468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.