فهرست ناوبری برگه ها
فهرست ناوبری دسته ها
چاپ این مطلب

آتش‌سوزی انبار کفش در خیابان امام رضا مشهد

 افسر نگهبان آتش نشانی شهر مشهد از مهار آتش‌سوزی یک انبار کفش ناایمن و غیر استاندارد در خیابان امام رضا مشهد با تلاش آتش‌نشانان ۲ ایستگاه عملیاتی خبر داد.

آتشیارمصطفی علیزاده با اعلام این خبر گفت: بامداد امروز شنبه، دهم اسفند ماه ۹۸ در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود و آتش از درون یک حمام قدیمی در خیابان امام رضا(ع) ، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش‌نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های ۳۲ و ۲۴ را به محل حادثه اعزام کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد حریق در داخل یک حمام قدیمی که آن مکان به انبار ناایمن و غیر مجاز نگهداری کفش تغییر کاربری پیدا کرده بود، به وقوع پیوسته و این آتش‌سوزی موجب بروز خسارات شدید به کفش‌های موجود در این مکان شده که آتش‌نشانان بلافاصله ضمن مهار آتش‌سوزی از سرایت حریق به اماکن مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

علیزاده یادآور شد: علت دقیق این حادثه در دست بررسی است وآتش نشانان پس از ایمن سازی و پاکسازی کامل محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.

468 ad

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.